Hakkımızda

You are here:

41 Yıldır Dünya Markaları

Kemipaz'da

Şirketimiz 1982 yılında kurulmuştur. Pazarlama, dağıtım, lojistik, uygulama, teknik destek alanları ve uzman personelleri ile bu sorumluluğu sürdürmektedir.

Her biri dünya devi olan bayiliğini üstlenmiş olduğumuz firmaların, sürekli gelişen teknolojileri ve yenilikleri ile sanayicilerimize kalite  konusunda yarattığı işbirliği ortamını sunmak ana hedefimizdir. Bu amaç doğrultusunda, müşterilerimizin istek ve beklentileri şirketimizin ilerlemesi ve gelişmesi açısından bizlere rehber niteliği taşıdığından, dünyanın lider kuruluşları ile sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız. KVKK Aydınlatma Metni ve Çerez Politikasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Misyonumuz
KEMİPAZ etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin teknik kadrosu ve kaliteli ekipmanları ile kusursuz hizmeti birleştiren firmamız, müşteri beklentilerini doğru algılayarak, analitik çözüm sunmayı, iletişim ve teknoloji bileşenlerini, müşterilerimiz için bir araya getirmeyi, müşterilerimizin beklentilerine en hızlı şekilde ve istediği kalitede cevap vermeyi, müşterinin algıladığı hizmetin değeri ile fiyatı arasında ekonomik ilişki kurarak müşterinin firmamız için değerini büyütmeyi hedefler.
Vizyonumuz
KEMİPAZ müşteri odaklılık, güvenilirlik, tarafsızlık, sorumluluk, ulaşılabilirlik ve özveri prensipleri ile yola çıkan firmamız, tüm müşterilerimize yeni teknolojileri sunarak proje, imalat ve mühendislik hizmetleri vermeyi, bireysel ve kurumsal gelişimi desteklemeyi ve sektöründe aranan bir isim olmayı kendine ilke edinmiştir.
Kalite Politikamız
Toplum ve çevreye saygılı olarak çalışmak. İnsan ve çevre güvenliğine önem vererek bu bilinci korumak. Yasal şartlara ve yönetmeliklere uyarak, İş sağlığı ve güvenliği sisteminin etkinliğini, sürekli iyileştirerek örnek bir kuruluş olmak. Müşterilerimize ihtiyaçlarını karşılayacak, çağdaş teknolojik üretim ve modernizasyonuyla yüksek standartlı ve kaliteli üretim yaparak verimliliğimizi ve rekabet gücümüzü artırmak. Tüm çalışanlarımız ve tedarikçilerimizin sürekli gelişimini sağlamak ve kalite bilincini en üst düzeyde tutmak.

9

Dünya Markası

41

Yıllık tecrübe

100+

Üst kalite ürünler

Markalarımız